A+ Aalbersestraat 1B Amsterdam € 775.000,- k.k. € 5.827,07/m2 41 1 Aalbersestraat 1B 1067GB Amsterdam Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 133 m² Woonopp. 124 m² Perceelopp. € 775.000,- k.k. € 5.827,07/m2