Beschrijving
Ben je op zoek naar een ruim en licht driekamerappartement (voormalig vierkamerappartement)? Dan is dit goed onderhouden hoekappartement met eigen berging in de geliefde wijk Osdorp zeker het bezichtigen waard! Door de ligging als laatste op de galerij woont u hier vrij en zonder langs lopende buren.
Dit appartement is gelegen aan de rand van Osdorp en Nieuw Sloten met veel groen en speelmogelijkheden wat het een gewilde woonbestemming maakt. Alle benodigde voorzieningen zoals winkels, scholen, openbaar vervoer etc. zijn nabij. Winkelen doe je in de Albert Heijn of in winkelcentrum De Dukaat. Hier vindt u vele winkels waaronder Jumbo supermarkt met slijterij, bakker, slager, fietsenwinkel, kinderdagverblijf en wellness centrum met apotheek. Een korte wandeling brengt u naar de tramhalte van lijn 1, die u in ongeveer 20 minuten naar het stadscentrum brengt. Aan de rand van Nieuwe Meer, Amsterdamse Bos en Sloterplas kunt u heerlijk ontspannen. Luchthaven Schiphol, Haarlem, Hoofdorp, Den Haag en Rotterdam zijn allemaal goed en snel bereikbaar via de nabij gelegen uitvalswegen A9, A4 en A10.
De globale indeling is als volgt:
Centrale entree met elektrische schuifdeuren en twee liften. Via de galerij heeft u toegang tot de woning op de 8e en 9e verdieping. Meteen rechts treft u de keuken deze is ruim, voorzien van de nodige apparatuur, veel kastruimte en geeft tevens toegang tot een inloopkast. Aan de achterzijde treft u de ruime en lichte woonkamer aan. Door het grote op het zuid- westen gelegen raam geniet u hier van veel zon- en lichtinval. Daarnaast biedt dit raam u een fantastisch vrij uitzicht over water een groen. Middels een openslaande deur heeft u toegang tot het op het zuidwesten gelegen balkon welke over de gehele breedte van het appartement is gesitueerd en waar u werkelijk de gehele dag heerlijk van de zon kunt genieten. Daarnaast vind u op deze verdieping een separaat toilet met fonteintje.
Op de slaapverdieping treft u 2 slaapkamers en de badkamer aan. De eerste slaapkamer en tevens hoofdslaapkamer bevindt zich aan de achterzijde. De 2e slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde, deze is extra groot doordat 2 kamers zijn samengevoegd. Tussen de slaapkamers in bevindt zich de badkamer welke is voorzien van een luxe (stoom) douchecabine, tweede toilet, een wastafelmeubel en de wasmachineaansluiting.
In de onderbouw treft u nog een bij de woning behorende berging aan.
Bijzonderheden:
- De gehele verdieping is voorzien van een lichte laminaat vloer;
- Woonoppervlakte ca. 92 m²;
- 2 ruime slaapkamers;
- De grootste slaapkamer waren voorheen 2 volwaardige slaapkamer. Er is dus de mogelijk om weer de 3e slaapkamer te creëren;
- Woning is wordt geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. Deze is in 2020 vervangen;
- Servicekosten in de goed functionerende VVE bedraagt € 336,- per maand.